Санчез во Јунајтед: Бројките зад овој трансфер се неверојатни!!

Менаџерот на Манчестер Јунајтед, Жозе Мурињо ја коментираше трансфер сагата помеѓу „црвените ѓаволи“ и „топџиите“ во која се вклучени Алексис

Read more