ВИДЕО – Ристески : Поскапувањето на водата докажа дека Јованоски предизборно лажел кога ветуваше 20% пониски сметки за вода

Денес на продолжението на 20. седница на Советот на Општина Прилеп е донесена уште една штетна одлука за граѓаните на

Дознај повеќе

Спасовски: МВР нема вина за Груевски, одговорноста е кај судиите

Министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски не размислува за оставка откако полицијата направи неколку безуспешни обиди да го пронајде осудениот

Дознај повеќе
WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien