ВИДЕО : Летечки костим во 360 степени видео

Со помош на стрелката може да ја вртите камерата во самото видео и да погледнете како изгледа летањето со овие костими од разлилни агли и перспективи. Навистина едно неверојатно искуство. Погледнете неколку такви видеа.

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи