Патување од 500 километри на велосипед со своите мачиња

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Погледнете го фантастичното патување на Томас Влес од Амстердам до Лондон на велосипед. Помина 500 километри заедно со своите две мачиња Муши и Чизи.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи