Се сеќавате на Ларвел Џонс од Полициска академија? Човекот со 1000 звучни ефекти…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Името на овој актер, битбоксер и комичар е Мајкл Винслоу. Погледенете то како ги имитира Џими Пејџ и Роберт Плант без никаков проблем, користејќи го само својот глас!

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Липо ласер и спа капсула за прв пат во Прилеп

Play Video

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи