Баткава тропа побрзо од вашата интернет конекција

Уличен изведувач, а воедно и екстремно талентиран тапанар тропа на пластични кофи. Крајот е задолжителен!

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи