27 годишното функционирање на Македонија раскажано во 30 секунди

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Филмската реплика насловена како „Демократски мрак“, од култниот филм „Црни бомбардер“, за жал во 30 секунди го пренесува целокупното функционирање на Македонија во 27 години нејзина независност.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи