Толку од холивудски заводник, Џек Николсон повеќе не се грижи за својот изглед

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Актерот Џек Николсон со децении ја носеше титулата холивудски заводник, но се чини дека на тоа му дошол крајот. Тој во април го прослави 80. роденден и изгледа дека повеќе не се грижи за својот изглед.

 

Странските медиуми пред неколку месеци пишуваа дека актерот тежи дури 160 кг, а новите фотографии потврдуваат дека тоа не е далеку од вистината.

 

Актерот неодамна е виден на натпреварот на својот омилен НБА тим Лејкерси кои ги следел во друштво на синот Реј и боксерот Флојд Мејведер во првиот ред па не успеал да ги избегне папараците.

 

Легендарниот актер на големото платно не сме го виделе веќе седум години. Последниот филм во кој играше беше „Како знаеш“.

 

Своевремено се раскажуваше дека спиел со повеќе од 2.500 жени

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи