Победа за Рејден!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Видеово нема никаква поврзаност со ликот од култната игра Мортал Комбат, кој доколку би свирел сигурно повеќе би му одговарала електрична гитара. Шалата на страна, екстремно талентираниот музичар се вика Еван Добсон и со неговата гитара произведува магија. Неверојатно!

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи