ВИДЕО : Е ова се вистински рибари

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Вака се фаќа риба : ), со тони, сон на секој рибар. Повеќе коментар не е потребен, само погледнете го видеото.

 

 

Tag your fisherman friends and don’t say anything !
All About Fishing

Posted by All About Fishing on Четврток, 28 септември 2017

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи