Конечно трејлер за The Incredibles 2!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

После 13 години, конечно пристигна продолжението на приказната за супер хероите од анимираниот филм The Incredibles! Премиера за филмот е закажана за летото 2018 година.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи