ВИДЕО – Сон на секој сурфер – бесконечни бранови !

Типов е тотално луд, сурфа на бранови настанати од поплава.

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи