ВИДЕО – Уникатна машина за садење на дрва

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Оваа уникатна машина за садење на дрва сама го расчистува теренот, сама копа дупки и сама ги сади. Таа се управува од само еден човек, а заменува десетици.

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи