Излезе новиот трејлер за „Ant-Man and the Wasp“

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

По сите рекорди кои ги соборија со „Avengers: Infinity War“, Марвел го претстави и вториот трејлер за нивниот нареден блокбастер „Ant-Man and the Wasp“, кој ќе биде 20. филм по ред од нивниот универзум.

 

 

Новите авантури на Ant-Man ќе бидат раскажани од истите ликови од оригиналниот филм, кои ги толкуваат актерите Пол Рад, Еванџелин Лили и Мајкл Даглас, а нив ќе им се придружат уште Мишел Фајфер, Лоренс Фишбурн и раперот T.I.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Липо ласер и спа капсула за прв пат во Прилеп

Play Video

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи