Објавен трејлер за новото продолжение на „Предатор“

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Филмската компанија Фокс објави трејлер за новото продолжение на хорор акцијата „Предатор”.

 

Судејќи според најавата, вонземските грабливци овојпат се посилни, попаметни и посмртоносни од кога било во 30-годишната филмска сага, поради претопувањето и асимилацијата на други светови, коишто ги освоиле, пред повторно да ја нападнат Земјата.

 

„Предатор” е еден од филмовите кои го прославија Арнолд Шварценегер, а во новото продолжение на сагата, главната улога му припадна на Џејкоб Тремблеј. Во филмот уште глумат и Ивон Страховски, Оливија Мун, Лохлин Мунро и Стерлинг К. Баун.

Премиерата е закажана за 14 септември годинава.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи