Урнебесна реакција на Англичанец кој за првпат пробува ракија

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print
Англичанец имаше интересно искуство, кога пријател од Србија му понуди да проба Ракија, без тој воопшто да има поим за каков пијалок станува збор.
Самоуверено го зема шишето, неможејќи да си замисли каков вкус го очекува, па само после првата голтка почнува да кашла и да се грчи.
Сето тоа го снима неговиот пријател и низ смеа му вели дека тоа не е ништо и дека е исто како вода.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Липо ласер и спа капсула за прв пат во Прилеп

Play Video

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи