ВИДЕО – Неверојатно – трансформирачки сцени за театри, концерти и други настани

Овие сцени се трансформираат и менуваат според потребите на концертот, претставата или настанот кој се одржува во соодветната сала. Вакво нешто дефинитивно е потреебно и кај нас.

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.