ВИДЕО – Јаделе конзерви од ЈНА стари 30 години, еве што се случило

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Екипата на youtube каналот „Crombat“ која се занимава со рецензија на воении оброци, за потребите на ова видео јаделе конзерви од ЈНА стари 30 години. Конзервите биле пронајдени кај аерродромот Жељава во БиХ.

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи