Исчезна прилепчанец – семејството моли за помош

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Прилепско семејство моли за помош откако исчезна 45-годишен член на истото.

 

„На 03.10.2018 година во 22,00 часот во Полициската станица Прилеп, Т.В. (72) од Прилеп пријавила дека истиот ден околу 11,00 часот од домот во непознат првец се оддалечил нејзиниот син З.Т. (45)“, стои во соопштението на МВР.

Од МВР велат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи