ВИДЕО – Концерт на Double String – ако pop-от беше класика, во рамки на фестивалот „Со Марко на улица“

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Атмосфера од концертот на  Double String – ако pop-от беше класика, кој се одржа во рамки на фестивалот „Со Марко на улица“.

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи