ВИДЕО – Концерт на Double String – ако pop-от беше класика, во рамки на фестивалот „Со Марко на улица“

Атмосфера од концертот на  Double String – ако pop-от беше класика, кој се одржа во рамки на фестивалот „Со Марко на улица“.

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.