ГАЛЕРИЈА : Трескавец од воздух

Трескавец и неговата уникатна убавина фотографирани од воздух.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.