ВИДЕО – Дочек на Нова Година на плоштадот во Прилеп

Како прилепчани ја дочекаа Новата 2019 година на градскиот плоштад во Прилеп !

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.