ВИДЕО – Дочек на Нова Година на плоштадот во Прилеп

Како прилепчани ја дочекаа Новата 2019 година на градскиот плоштад во Прилеп !

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи