ВИДЕО – Неверојатно : 70 годишен дедо се качува по карпи без јажиња и опрема како Спајдермен

Овој 70 годишен дедо се качува по карпи без јажиња и опрема буквално како Спајдермен.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.