ВИДЕО – Неверојатно : 70 годишен дедо се качува по карпи без јажиња и опрема како Спајдермен

Овој 70 годишен дедо се качува по карпи без јажиња и опрема буквално како Спајдермен.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи