Запалено возило „Ауди“ во Прилеп во сопственост на фирма

Утринава ( 17.02.2019 година ) околу 04.40 часот од Противпожарна единица Прилеп е пријавено дека на улица „Павел Шатев“ во Прилеп било опожарено возило „Ауди “, сопственост на фирма. Од СВР Битола само известија дека е извршен увид, без да соопштат повеќе детали.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи