Огромен интерес на прилепчани за бизнис настанот на корпорацијата за здравје и убавина TianDe

Прилепчани покажаа огромен интерес за бизнис настанот на корпорацијата за здравје и убавина TianDe кој во саботата се одржа во Прилеп, во хотелот Кристал Палас.

 

Пред присутните свои излагања имаа златниот Директор Лидија Тодоровска и партнерот Христина Марковска Георгиева кои зборуваат за своите успешни приказни и личните искуства работејќи со овие производи.

 

Освен со уникатните и незаменливи производи на TianDe, присутните имаа можност да се запознаат и со тоа како да заработат пари доколку станат дел од тимот на овој светски познат бренд.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи