Тепачка меѓу 4 лица во с. Десово

 

На 22.09.2020 било пријавено дека во с.Десово, Ропотово, по кратка расправија, бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу Д.Е. и лицата П.У., П.С. и С.В., сите од с.Десово.

 

По целосно документирање на случајот против нив ќе биде поднесен соодветен поднесок.

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи