ВИДЕО – „Јагода клуб” е хост на новиот b2b сет на Room 313 – Александар Митрик и Александар Самарџиски

Дечките од Room 313, Александар Митрик и Александар Самарџиски во сите предизвици во ова време – невреме, во време кога кризираме за умствена храна и нешто добро за слух, тие работат и продуцираат.

 

„Јагода клуб” е хост на новиот b2b сет на Room 313, а целта на дечките е да се одржи позитивниот дух во општеството. Да се денса насекаде, дома, по канцеларија, во кола … Уживајте во позитивните звуци со позитивна мисла!

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи