Horse Riding

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Horse Riding

Автор: Јосиф Трајкоски

Јосиф Трајкоски e дипломиран преведувач, фото и видео ентузијаст. Професионално се занимава со овие дејности, но пасија во животот му е кинематографијата и зацртаната цел во животот му е да работи во филмската индустрија.
Линкови за фото портофолио:
https://www.instagram.com/jozeph.christ/


Види ги сите објави за Јосиф Трајкоски

Липо ласер и спа капсула за прв пат во Прилеп

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Липо ласер и спа капсула за прв пат во Прилеп

Play Video

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи