Излезе нов трејлер за 4-та сезона на „Stranger Things“

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Петнаесет месеци по објавувањето на првиот трејлер, креаторите на мега популарната серија „Stranger Things“ објавија нов мистериозен трејлер.

Тоа навестува враќање на д-р. Мартин Бренер, кој го игра Метју Модин. Заплетот на едноминутното видео е сместен во Националната лабораторија Хокинс каде Бренер одгледуваше, тренираше и експериментираше врз деца со психокинетичка моќ, вклучувајќи ја и Елевен, sвездата на серијата.

Претходниот трејлер, кој излезе во февруари минатата година, откри дека Хопер, еден од омилените ликови на серијата, е жив.

Снимањето на серијата беше прекинато поради пандемијата, а продолжи дури кон крајот на септември минатата година. Засега не е познат датумот на премиерното прикажување на 4-та сезона.

Профили за уписи во I ( прва ) година во СОУ „Орде Чопела“ - Прилеп

Нови атрактивни профили за учебната 2021/2022 во СОУ „Ристе Ристески-Ричко“

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Нови атрактивни профили за учебната 2021/2022 во СОУ „Ристе Ристески-Ричко“

Play Video

Профили за уписи во I ( прва ) година во СОУ „Орде Чопела“ - Прилеп

Play Video