НАШЕ ВРЕМЕ- Интервју со ракометарот Давид Марковски и за ставовите на младите околу реформите во образованието

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Во ова второ издание на емисијата „Наше време“, чии водителки се Теона Крстеска и Сања Дамеска, ќе може да го погледнете интервјуто со ракометарот Давид Марковски, а ќе може да ги слушнете и ставовите на младите околу најавените реформи во образованието преку направената анкета – „Печатени или дигитални учебници“, која ја спроведе Инфо Компас за потребите на емисијата „Наше време“.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи