НАШЕ ВРЕМЕ- Интервју со музичарите Александар Василески и Андреј Гиноски

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Во ова трето издание на емисијата „Наше време“ ќе може да ги погледнете интервјуата со двата прилепски музичари Александар Василески и Андреј Гиноски.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи