ВИДЕО – Уживајте во дел од настапот на неповторливата Зарина Првасевда во Прилеп

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Синоќа пред платото пред домот за култура „Марко Цепенков“ во Прилеп свој концерт одржа неповторливата Евгенија Здравеска или позната како Зарина Првасевда. Концертот беше во состав на фестивалот „Цело е кога се има 30“.

Уживајте во дел од атмосферата на концертот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи