20 годишник од Прилеп извршил обљуба врз малолетничка

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


ОВР Прилеп поднесе кривична пријава против О.А.(20) од Прилеп поради тоа што на 17.12.2021 извршил обљуба врз малолетничка од Прилеп, по што О.А. бил лишен од слобода.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи