Реми Галард е Дедо Мраз!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Легендарниот француски шегаџија Реми Галард, со својата светски препозната и неоспорена оригиналност, во своето последно видео се претвори во Дедо Мраз.

Уживајте!

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи