Се запалил Голф на ул.„Богомилска“ во Прилеп


На 27.04.2022  околу 04.00 часот во ОВР Прилеп било пријавено дека на ул.„Богомилска“ во Прилеп настанал пожар во патничко моторно возило „Фолксваген Голф” со прилепски регистарски ознаки, сопственост на Е.А. (42)  од  Прилеп. Пожарот бил изгаснат од сопственикот, а повредени лица нема. Увид извршила екипа на ОВР Прилеп.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи