ВИДЕО – Електротехничка, машинска и графичка струка, сообраќај и спортска гимназија-бидете дел од најбараните професии кај нас


Електротехничка, машинска и графичка струка, сообраќај и спортска гимназија-бидете дел од најбараните професии кај нас, само во СОУ „Ристе Ристески – Ричко“ – Прилеп.

 

 

 

 


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи