ВИДЕО – Перспективна иднина на младите со бараните и атрактивни смерови на СОУ „Ѓорче Петров“

Бидете дел од атрактивните смерови на СОУ „Ѓорче Петров“: Геолошко – рударски техничар, техничар за изработка на облека и техничар за моделирање на облека, техничар за обработка на дрво, техничар за нега и убавина, фризер, медицинска сестра, фармацевтскии техничар, физиотерапевтски техничар.

 

 

 

 

 

 


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи