Интервју сам со себе – Пејо vs Игор Трпче – Која е „Театарска работилница Прилеп“?


Интервју сам со себе, Пејо vs Игор Трпче, – Која е „Театарска работилница Прилеп“ и проблемите со кои се соочуваат здруженијата на граѓани од културата.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи