Прилепчанец ја нападнал невенчаната сопруга

На 29.06.2022 во ОВР Прилеп, 27-годишна жена од Прилеп пријавила дека нејзиниот невенчан сопруг Е.Р. од Прилеп физички ја нападнал.

По документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи