Прилепчанка касната од куче скитник

На 29.06.2022 во ОВР Прилеп, Ј.С.(58) од Прилеп пријавила дека на ул.„Александар Македонски“ во Прилеп била касната од куче скитник.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи