Изложба на Зоран Кардула со Star Wars во Македониум на 4 август – Томи Бојаџи со свој ди џеј сет


Како дел од прославата на НКС „Десет дена Крушевска Република“, Зоран Кардула ќе има изложба на Star Wars на 4 август во споменикот Македониум. Настанот ќе го направи уште попривлечен Томи Бојаџи со свој ди џеј сет.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи