Извлечени групите за турнирот во мал фудбал „Св. Никола 2022“

Официјалниот распоред на екипите пријавени на турнирот во мал фудбал „Св. Никола 2022“ по групи.

Покрај сениорската категорија, на турнирот ќе продефилираат и преку 600 учесници во категоријата на младинци.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи