ВИДЕО – Новогодишни желби на дел од граѓаните на Прилеп


Еве што посакуваат прилепчани за Новата 2023 година.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи