Се бара проектен координатор во Центар за граѓанска иницијатива – Прилеп


Се бара лице за работен однос на позиција Проектен координатор за работа во Здружение Центар за граѓанска иницијатива Прилеп. Лицето треба да има завршено високо образование, одлично познавање на англискиот писмен и говорен јазик (ќе има тестирање), вештини и искуство за организирање и координирање на работа, комуникативност, да поседува возачка дозвола од Б категорија и да има искуство во возење.

Заинтересираните кандидати да достават биографија и мотивациско писмо до 1 февруари 2023 на e-mail ccimk@cgimk.org.mk. За повеќе информации секој работен ден од 8-16 часот на телефон 070 208 367.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи