Tри лица го нападнале обезбедувањето во казино во Прилеп


На 31.01.2023 во ОВР Прилеп, Н.Т.(25) од Прилеп пријавил дека на работното место како обезбедување во казино во Прилеп, бил физички нападнат од три лица гости во објектот. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи