Прилепчанец нападнал сограѓанин

На 16.02.2023 во ОВР Прилеп, С.Ј.(42) од Прилеп пријавил дека во неговиот деловен објект бил  физички нападнат од А.Г. од Прилеп.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи