Cyrillic за Нова Година во градскиот парк во Крушево

Подгответе се за музичко шоу со Cyrillic, кои ќе се погрижат за новогодишната ноќ да биде уникатна и незаборавна!
„Ве очекуваме во градскиот парк во Крушево, во магичен новогодишен амбиент и забава која долго ќе се памети“, велат од Општина Крушево.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи