Татко и син претепани и удрени со возило кај Центарот за социјални работи во Прилеп


На 29.12.2023 во ОВР Прилеп  Е.А. (29) од Прилеп пријавил дека во близина на Центарот за социјални работи заедно со неговиот татко биле нападнати од неколку лица кои употребиле и тврди предмет, а потоа биле и удрени со возило. Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи