Прилепчанец по расправија намерно го оштетил возилото од неговиот татко

На 15.01.2024 во 16.30 часот во ОВР Прилеп, 56-годишен маж од Прилеп пријавил дека, по кратка расправија, неговиот син Р.С. го оштетил неговото патничко возило „фиат пунто“ и му упатил закани.

Се преземаат мерки за  расчистување на настанот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи