Прво добил пари, а потоа веднаш му ги украле во казино во Прилеп

На 15.01.2024 во 15:30 часот во ОВР Прилеп, С.С.(72) од с.Ропотово, општина Долнени, пријавил дека околу 13:40 часот во казино во Прилеп му биле одземени пари кои претходно ги добил при игра на апаратите во казиното.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи